- Pakket
- freeshipping
- laatste items
100
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Koop het met
5982-25
25 Stuks
18, 67€
0,747€/Palmblad
Op voorraad.
5982-25-8
200 Stuks
119, 48€
0,597€/Palmblad
Op voorraad.
6080-50-20
1.000 Stuks
79, 25€
0,079€/Dennenblad
Op voorraad.
125uses
640520-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9476-50
50 Stuks
18, 39€
0,368€/Dennenblad
Op voorraad.
11356-100
100 Stuks
82, 76€
0,828€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 150 ml |
| Ontwerp | Sfera |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,3 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 100 |