- Pakket
- laatste items
125uses
125uses
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 185 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Gin Tonic Glas |
| Totale Capaciteit | 185 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord