- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
7091-10
10 Stuks
11, 06€
1,106€/Herbruikbare
Op voorraad.
10210-1
1 Stuks
9, 03€
9,027€/Bamboe
Op voorraad.
8265-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,5x21cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Pajitas Almidón de Maíz PLA |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 4 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,5 cm |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord