- Pakket
- sale
200
Elegante proeving Lepel, gemaakt van doorzichtig PP, 8 cm. Deze snackLepel heeft een zeer ergonomisch ontwerp en een handvat waarmee je op een comfortabele en gemakkelijke manier voedsel kunt eten.
Zie meer producten van:
Klaar om je proeverijen een vleugje distinctie te geven? Met deze elegante PS proeflepels geef je niet alleen je gerechten een verfijnd accent, maar verras je je gasten ook met een echt originele presentatie.
De miniatuurlepels van polystyreen (PS) onderscheiden zich door hun evenwicht tussen lichtheid, stevigheid en elegantie en garanderen een onberispelijke presentatie bij proeverijen en gastronomische evenementen. Hun elegantie voegt een aparte toets toe aan elke culinaire presentatie.
Deze lepels zullen een essentieel element worden in uw proeverijen en catering, en waarom?
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Aperitieflepels voor Catering |
| Aanbevolen capaciteit | 12 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 200 |
10176-100-20
2.000 Stuks
177, 19€
0,089€/Plastic
Op voorraad.
11181-25-8
200 Stuks
15, 50€
0,078€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
11705-30-20
600 Stuks
161, 27€
0,269€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11726-50-12
600 Stuks
-12% 66, 56€ Normale prijs 75,64 €
0,111€/Mini
Op voorraad.
125uses
640472-30-20
600 Stuks
120, 17€
0,200€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9299-25-40
1.000 Stuks
163, 75€
0,164€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord