- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 52 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Totale Capaciteit | 52 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |