- Pakket
- laatste items
300
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
.Koop het met
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad
4400-25
25 Stuks
3, 33€
0,133€/Kartonnen
Op voorraad
5972-100
100 Stuks
5, 05€
0,050€/Houten
Op voorraad
9095-30-16
480 Stuks
-30% 107, 59€ Normale prijs 152,75 €
0,224€/Zakvouw
Op voorraad
9099-30-16
480 Stuks
114, 71€
0,239€/Zakvouw
Op voorraad
500uses
13179-6-18
108 Stuks
80, 61€
0,746€/Proeving
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 170 ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Aanbevolen capaciteit | 140 ml |
| Totale Capaciteit | 170 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Hoogte | 12,3 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 300 |
Productrecensies / vraag en antwoord