- Pakket
20uses
25
Plastic dienblad Vierkant Hard zwart 40x40 cm (25 stuks)
Accessoires
Koop het met
4327-50
50 Stuks
1, 74€
0,035€/Houten
Op voorraad.
20uses
7029-5-5
25 Stuks
42, 22€
1,689€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7031-5-5
25 Stuks
74, 02€
2,961€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7031-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
7080-5-5
25 Stuks
44, 66€
1,786€/Plastic
Op voorraad.
7083-5-5
25 Stuks
-30% 56, 71€ Normale prijs 80,53 €
2,268€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Mosaic |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Breedte | 40 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord