20uses
Herbruikbaar Proefbeker PS Kristal Shotje 90ml (13 stuks)
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Plastic CPLA degustatie mini vork zwarte 10 cm. Het ideale bestek voor het serveren en proeven van kleine porties op een praktische en duurzame manier.
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7078-21-6
126 Stuks
64, 90€
0,515€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7166-25-10
250 Stuks
101, 71€
0,407€/Plastic
Op voorraad.
8562-200
200 Stuks
1, 08€
0,005€/Bamboe
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
Wegwerp degustatie mini vork vervaardigd uit zwart CPLA. Licht en functioneel, ontworpen om kleine porties voedsel comfortabel en elegant te consumeren. De zwarte afwerking zorgt voor een moderne en verfijnde uitstraling, ideaal voor evenementen en professionele horeca. Gemaakt van plantaardige materialen en daardoor composteerbaar en milieuvriendelijk.
Toepassing:
Ideaal voor catering, evenementen, gastronomische proeverijen, beurzen, foodtrucks en horeca. Perfect voor hapjes, tapas, desserts en culinaire samples.
Materiaal:
CPLA (composteerbaar bioplastic van plantaardige oorsprong).
Kleur:
Zwart.
Afmetingen:
10 cm.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10cm |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Mini vork |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten |
EN 12875-2:2001 Food Contact UNE-EN 12875-1:2005 |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Si |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 1,42 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 10,00 cm |
| Lavavajillas doméstico | Nee |
| Microgolf | No |
| Type | Bestek |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 50ºC |
| Prijs voor | 50 |
640467-50
50 Stuks
6, 01€
0,120€/Composteerbare
Op voorraad.
12760-100
100 Stuks
-15% 1, 82€ Normale prijs 2,14 €
0,018€/Houten
Op voorraad.