Folie pan 475ml 14,6x12,1x4cm (100 stuks)
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
PP 750 ml kunststof voedselcontainer met transparant deksel inbegrepen, rechthoekig formaat 170x115x64 mm, ideaal voor kant-en-klare maaltijden, eenpersoonsporties, pasta, rijst, salades of gerechten met saus.
Koop het met
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
10309-150
150 Stuks
217, 26€
1,448€/Plastic
Op voorraad.
23000-25-9
225 Stuks
117, 37€
0,522€/Plastic
Op voorraad.
125uses
12215-40
40 Stuks
14, 11€
0,353€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17x11,5x6,4cm |
| Ontwerp | Rechthoekig |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 750ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6,40 cm |
| Breedte | 11,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Nee |
| Composteerbaar | Nee |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,00 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 120ºC |
| Prijs voor | 25 |
50uses
23005-50
50 Stuks
-20% 10, 54€ Normale prijs 13,18 €
0,211€/Verpakking
Op voorraad.
125uses
12205-40
40 Stuks
9, 81€
0,245€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
511210-75
75 Stuks
35, 01€
0,467€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
511211-75
75 Stuks
36, 95€
0,493€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
13140-75
75 Stuks
35, 01€
0,467€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
13141-75
75 Stuks
36, 37€
0,485€/Herbruikbare
Op voorraad.