- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Ronde sauspot met scharnierend deksel, wegwerpbaar en recycleerbaar, 80ml transparant, gemaakt van APET. Perfect voor koud eten.
De prijs is voor een pak van 50 Stuks.
Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
22000-500
500 Stuks
56, 97€
0,114€/Deksel
Op voorraad.
34005-100
100 Stuks
-15% 41, 21€ Normale prijs 48,48 €
0,412€/Folie
Op voorraad.
34007-125
125 Stuks
33, 36€
0,267€/Folie
Op voorraad.
34014-100
100 Stuks
18, 91€
0,189€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Bon Appétit |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Plastic Bakjes voor Sauzen |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Diameter | Ø7cm |
| Hoogte | 3,8 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord