- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Koop het met
5290-25
25 Stuks
4, 02€
0,161€/Papieren
Op voorraad.
10392-1-50
50 Stuks
45, 98€
0,920€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø22cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø22 cm Hondo |
| Bovenste diameter | 22 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |
Productrecensies / vraag en antwoord