- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
20uses
8245-25
25 Stuks
3, 09€
0,123€/Plastic
Op voorraad.
9110-1
1 Stuks
18, 94€
18,937€/Novotex
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø22cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø22cm |
| Bodemdiameter | 17,5 cm |
| Bovenste diameter | 22 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |
Productrecensies / vraag en antwoord