- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
300
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
.Accessoires
Koop het met
125uses
8027-12-12
144 Stuks
220, 91€
1,534€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7826-20-21
420 Stuks
214, 46€
0,511€/Herbruikbare
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 300 |
Productrecensies / vraag en antwoord