125uses
Transparante plastic beker gemaakt van PP, 350 ml.
Koop het met
20uses
3005-10-50
500 Stuks
93, 17€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3005-10
10 Stuks
2, 33€
0,233€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
60002-25
25 Stuks
7, 11€
0,285€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
PP plastic bekers hebben een speciale plaats veroverd in de wereld van horeca en evenementen dankzij hun evenwicht tussen sterkte en veelzijdigheid. Wat maakt ze zo bijzonder? Eigenlijk alles. Ze zijn ideaal voor gebruik in veel omgevingen, zoals zwembaden of buitenruimtes, omdat ze niet snel breken als ze vallen.
Wat is PP? Polypropyleen is een veelgebruikte kunststof die wordt gekenmerkt door zijn duurzaamheid en herbruikbaarheid. Deze eigenschappen maken van PP plastic bekers een populaire keuze in tal van toepassingen.
Wil je meer weten over wat PP bekers jou kunnen bieden? Wij vertellen je er alles over!
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 350 ml |
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Vasos Reutilizables PP Irrompibles Durables |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Breedte | 8,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7826-20
20 Stuks
12, 77€
0,638€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7825-20
20 Stuks
12, 77€
0,638€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord