- Pakket
- laatste items
96
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Limoen Groen kleur herbruikbare bekerhouder gemaakt van PP. Ideaal voor bedrijven met afhaal drank service.
Prijs is voor een doos van 96 stuks.
Accessoires
Koop het met
4270-1
1 Stuks
12, 10€
12,100€/Zelfklevende
Op voorraad.
4289-1
1 Stuks
8, 81€
8,809€/Zelfklevende
Op voorraad.
7223-50
50 Stuks
15, 11€
0,302€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1 Gat |
| Ontwerp | Cupholder |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Bovenste diameter | 6,1 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 96 |