- laatste items
Oranje papier zakje met handvaten 100g/m² 22+9x23cm.
De prijs is voor een Pak van 25 Stuks.
Accessoires
Koop het met
4799-50-20
1.000 Stuks
131, 85€
0,132€/Papieren
Op voorraad.
4828-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Papieren
Op voorraad.
5026-25-10
250 Stuks
88, 33€
0,353€/Papieren
Op voorraad.
5311-100-20
2.000 Stuks
136, 73€
0,068€/Papieren
Op voorraad.
5312-100-20
2.000 Stuks
142, 54€
0,071€/Papieren
Op voorraad.
41311-25
25 Stuks
15, 06€
0,603€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | 22+9x23cm |
|---|---|
| Ontwerp | Shopping |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 23 cm |
| Breedte | 22 |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Grammage | 80 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 9 cm |
| Prijs voor | 25 |