Riem Wit Manila Papier van 30x43cm en 19g/m² voor banketbakkerijen en alle soorten algemene winkels.
Accessoires
Koop het met
6337-25-5
125 Stuks
91, 46€
0,732€/Gebakdoos
Op voorraad.
11269-800
800 Stuks
20, 65€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
12755-25
25 Stuks
9, 98€
0,399€/Bestek
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x43cm |
| Ontwerp | Pak |
| Materiaal | Manilla-Papier |
| Producttype | Resmas Papel Manila |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 19 g/m² |
| Intrastat | 48059380 |
| Lang | 43 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 800 |
Productrecensies / vraag en antwoord