Papieren Voedsel Kegel Vetwerend Kraft 27,5cm 250g (100 Stuks)
12375-100
100 Stuks
6, 38€
0,064€/Papieren
Op voorraad.
De kraft vetvrij papieren puntzak is de makkelijkste manier om je gefrituurde eten op een schone en professionele manier te serveren. Geef je zaak een rustiek tintje en voorkom dat je klanten hun handen vuil maken.
Koop het met
12375-100
100 Stuks
6, 38€
0,064€/Papieren
Op voorraad.
13435-50
50 Stuks
5, 03€
0,101€/Papieren
Op voorraad.
13638-50
50 Stuks
6, 43€
0,129€/Kraft
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
Geschikt voor gebruik in traditionele ovens, met de volledige zekerheid dat het niet zal vervormen of bederven zolang het product correct en verantwoord wordt gebruikt en de gegeven instructies worden opgevolgd.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 22,5cm |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Conos de Papel Fritos |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 80 g |
| Vorm | Driehoekig |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 70 g/m² |
| Traditionele Oven | Ja |
| Lang | 14,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 100 |
15220-250
250 Stuks
11, 79€
0,047€/Papieren
Op voorraad.
15221-250
250 Stuks
14, 14€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
6124-200
200 Stuks
15, 31€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord