- laatste items
The price is for a pack of 25 Units.
.Koop het met
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
4195-10
10 Stuks
3, 27€
0,327€/Vuilniszak
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6,5x8,5x15cm |
| Ontwerp | Pop-Corn |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Doos Pop-Corn |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6,5 cm |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 15 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 300 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord