Wegwerp- en recyclebaar kartonnen deksel, rond voor aluminium container 800ml.
Accessoires
Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
7223-50
50 Stuks
15, 11€
0,302€/Plastic
Op voorraad.
11769-200
200 Stuks
-25% 43, 42€ Normale prijs 57,90 €
0,217€/Folie
Op voorraad.
13171-2
2 Stuks
-20% 11, 12€ Normale prijs 13,90 €
5,561€/Vacuümzakken
Op voorraad.
13172-2
2 Stuks
-25% 10, 74€ Normale prijs 14,31 €
5,368€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander de manier waarop uw klanten van uw gerechten genieten met onze kartonnen deksels voor meeneem- en leveringsverpakkingen. Deze deksels zijn niet alleen praktisch en veilig, hun robuuste en efficiënte ontwerp zorgt voor zorgeloos transport en houdt uw voedsel beschermd.
Onze deksels zijn gemaakt van hoogwaardig karton en vormen een duurzame en verantwoorde oplossing. Dit materiaal is hernieuwbaar, biologisch afbreekbaar en recyclebaar, waardoor het een milieuvriendelijke optie is. Bovendien biedt karton voldoende isolatie om warm of koud voedsel op temperatuur te houden.
Wat maakt onze kartonnen deksels tot een onmisbare optie voor uw bedrijf?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 800 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 18,7 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Breedte | 18,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |