- Pakket
- laatste items
250
De prijs is voor een doos van 250 stuks.
.Koop het met
4269-1
1 Stuks
8, 95€
8,954€/Papieren
Op voorraad.
5332-50-20
1.000 Stuks
-30% 147, 37€ Normale prijs 209,33 €
0,147€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,2 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord