- freeshipping
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30,5x30,5x14cm |
| Ontwerp | Boog |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cake Doosje |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 14 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 30,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
12716-25
25 Stuks
51, 46€
2,058€/Papieren
Op voorraad.
12722-25
25 Stuks
61, 31€
2,452€/Papieren
Op voorraad.