- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
9787-25
25 Stuks
5, 97€
0,239€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Papier + Biolak |
| Producttype | Plaat |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 23 cm |
| Bodemdiameter | 17,5 cm |
| Bovenste diameter | 228 mm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 0,95 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
13428-50
50 Stuks
4, 48€
0,090€/Kartonnen
Op voorraad.
13436-50
50 Stuks
6, 56€
0,131€/Papieren
Op voorraad.