- Pakket
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
270 ml beker van warm drankkarton met tweekleurig "Specialiteit om mee te nemen" ontwerp. Het heeft het PEFC eco-gecertificeerde zegel, perfect voor koffie, thee of chocolade.
De prijs is voor de Doos van 1.000 Stuks. 20 Pakjes van 50 Stuks.
Accessoires
Koop het met
9024-100-24
2.400 Stuks
54, 60€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
9080-30-32
960 Stuks
70, 33€
0,073€/Zakvouw
Op voorraad.
13135-100-8
800 Stuks
98, 49€
0,123€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 270 ml |
| Ontwerp | Specialty To Go |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Vaso |
| Aanbevolen capaciteit | 200 ml |
| Totale Capaciteit | 270 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,6 cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,2 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 1000 |
4886-50-20
1.000 Stuks
120, 93€
0,121€/Papieren
Op voorraad.
12668-50-20
1.000 Stuks
70, 42€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord