- Eco
Composteerbare kartonnen BioWare koffiebeker, natuurlijke kleur, met een inhoud van 4 Oz (126 ml). Perfect voor warme dranken zoals thee of koffie. Gemaakt van 100% papier afkomstig van houtvezels uit PEFC-gecertificeerde bossen.
Accessoires
Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
70011-500
500 Stuks
32, 23€
0,064€/Placemat
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4411-100
100 Stuks
11, 45€
0,114€/Gegolfde
Op voorraad.
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Ontwerp | BioWare |
| Materiaal | Karton + PLA |
| Producttype | Vasos de Cartón Ecológicos |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 126 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,5 cm |
| Meetmarkering | 100 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 80 |
5248-100
100 Stuks
10, 95€
0,110€/Papieren
Op voorraad.
4886-50
50 Stuks
7, 56€
0,151€/Papieren
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
12666-50
50 Stuks
-25% 1, 72€ Normale prijs 2,29 €
0,034€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord