- Pakket
- Eco
- freeshipping
2000
Composteerbare kartonnen BioWare koffiebeker, natuurlijke kleur, met een inhoud van 4 Oz (126 ml). Perfect voor warme dranken zoals thee of koffie. Gemaakt van 100% papier afkomstig van houtvezels uit PEFC-gecertificeerde bossen.
Accessoires
Koop het met
35111-1-4
4 Stuks
68, 73€
17,182€/Plastic
Op voorraad.
25uses
1002-100-30
3.000 Stuks
128, 26€
0,043€/Herbruikbare
Op voorraad.
13117-25
25 Stuks
13, 33€
0,533€/Papieren
Op voorraad.
7245-100-8
800 Stuks
93, 35€
0,117€/Wafeldoos
Op voorraad.
11109-1000
1.000 Stuks
37, 32€
0,037€/Papieren
Op voorraad.
11159-50-25
1.250 Stuks
203, 88€
0,163€/Sustainable
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Ontwerp | BioWare |
| Materiaal | Karton + PLA |
| Producttype | Vasos de Cartón Ecológicos |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 126 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 100 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 2000 |
5248-100-30
3.000 Stuks
262, 76€
0,088€/Papieren
Op voorraad.
4886-50-20
1.000 Stuks
120, 93€
0,121€/Papieren
Op voorraad.
4389-80-25
2.000 Stuks
105, 58€
0,053€/Papieren
Op voorraad.
4851-80-25
2.000 Stuks
121, 63€
0,061€/Papieren
Op voorraad.
12666-50-20
1.000 Stuks
36, 57€
0,037€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord