Alternatieve Producten:
Kartonnen beker voor warme dranken in Kraft kleur met een inhoud van 3Oz (100ml). Kartonnen wegwerpbeker gemaakt van cellulose uit houtvezels geoogst uit duurzame bossen.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
De meest vriendelijke en betrouwbare manier om uw bedrijf de best mogelijke service te bieden is door het gebruik van natuurlijke hulpbronnen. Ze zijn perfect voor allerlei evenementen, dankzij hun casual touch zonder een beetje elegantie.
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Kraft-Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Bodem breedte | 7 cm |
| Mondbreedte | 7,5 cm |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø5,6cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 9 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
9619-50
50 Stuks
4, 39€
0,088€/Papieren
Op voorraad.
10423-50
50 Stuks
3, 41€
0,068€/Papieren
Op voorraad.