- Pakket
- laatste items
1.000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Kartonnen beker, voor warme dranken, 9 Oz/280 ml met tweekleurig "Cupmatic" ontwerp. Het heeft het PEFC eco-certificaat zegel, geschikt voor Take Away gebruik.
De prijs is voor de Doos van 1.000 Stuks. 20 Pakjes van 50 Stuks.
Accessoires
Koop het met
13435-50-9
450 Stuks
36, 20€
0,080€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Vul uw tafels met vreugde en positieve energie met onze verschillende gekleurde glazen. U ontvangt ze in verschillende combinaties, zodat u kunt spelen met de grote verscheidenheid aan beschikbare tinten in dit product om uw eigen unieke, opvallende ensemble te creëren voor al uw evenementen.
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 280 ml |
| Ontwerp | Cupmatic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Vaso |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 200 ml |
| Totale Capaciteit | 280ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9.1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.000 |
7152-50-20
1.000 Stuks
90, 51€
0,091€/Papieren
Op voorraad.
12668-50-20
1.000 Stuks
70, 42€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord