- Pakket
- freeshipping
- laatste items
2500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Kartonnen beker, voor warme dranken, 8 Oz/210 ml met tweekleurig "Cupmatic" ontwerp. Het heeft het PEFC eco-certificaat zegel, geschikt voor Take Away gebruik.
De prijs is voor de Doos van 2.500 Stuks. 25 Pakjes van 100 Stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Vul uw tafels met vreugde en positieve energie met onze verschillende gekleurde glazen. U ontvangt ze in verschillende combinaties, zodat u kunt spelen met de grote verscheidenheid aan beschikbare tinten in dit product om uw eigen unieke, opvallende ensemble te creëren voor al uw evenementen.
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 210 ml |
| Ontwerp | Cupmatic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Vaso |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 210ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 180 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 2500 |
Productrecensies / vraag en antwoord