Wegwerp plastic schoen omhulsel PP wit (100 stuks)
9740-100
100 Stuks
6, 46€
0,065€/Wegwerp
Op voorraad.
Zwart Non-Woven zak, met gestanste handvaten, 34+8x26cm en 80gr/m² grammage.
Koop het met
9740-100
100 Stuks
6, 46€
0,065€/Wegwerp
Op voorraad.
11152-100
100 Stuks
12, 25€
0,122€/Platte
Op voorraad.
12422-25
25 Stuks
20, 80€
0,832€/Niet
Op voorraad.
20uses
13730-50
50 Stuks
-20% 8, 03€ Normale prijs 10,04 €
0,161€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Deze innovatieve tassen hebben een uitgestanst handvat in hun structuur, waardoor ze perfect zijn voor alle soorten winkels. Ze beperken zich niet tot supermarkten, maar zijn ook ideaal voor boetieks, parfumerieën, cadeauwinkels, boekwinkels en kledingwinkels!
En weet je wat het beste is? Deze tassen zijn erg duurzaam, je kunt ze keer op keer gebruiken! Ze zijn goedkoop, licht en eenvoudig, maar vergis je niet, de kwaliteit is ongeëvenaard. Deze tassen zijn zo sterk dat ze zonder problemen zware ladingen aankunnen. Bovendien kunnen uw klanten ze dankzij het ergonomische ontwerp comfortabel dragen, zodat het gewicht gelijkmatig wordt verdeeld en hun armen minder worden belast.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 34+8x26cm |
| Ontwerp | Diamant |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Bolsas de tela TNT |
| Opening grootte | 8 cm |
| Toepassingen | Transporte |
| Diameter | 35 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 30 cm |
| Grammage | 80 g/m² |
| Intrastat | 39262000 |
| Prijs voor | 25 |
12522-25
25 Stuks
13, 16€
0,527€/Niet
Op voorraad.
12525-25
25 Stuks
13, 16€
0,527€/Niet
Op voorraad.
12527-25
25 Stuks
13, 16€
0,527€/Niet
Op voorraad.
12530-25-8
200 Stuks
84, 22€
0,421€/Niet
Op voorraad.