- freeshipping
Alternatieve Producten:
Niet geweven PLUS Tafelkleed zwart 100x100cm.
Zie meer producten van:
Product Description: Square Tablecloth in Black colour of 100 x 100 cm and a thickness of 15 microns in Nonwoven Plus, made of polypropylene (PP).
The design stands out for its relief engraved with floral motifs. It offers quality at a low price.
These Placemats are used in hotels and catering industry. They can be reused if cleaned with a damp cloth.
Colour: Black
Material: Polypropylene (Non-Woven PP)
Measurements:
Length: 100 cm
Width: 100 cm
Thickness: 15 microns
Presentation: Non-Woven PLUS Tablecloth in Black colour of 100x100 cm in Boxes of 100 Units.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100x100cm |
| Ontwerp | Plus |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 100 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Lang | 100 cm |
| Micronage | 15 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 100 |
12696-1
1 Stuks
62, 25€
62,255€/Niet
Op voorraad.
11698-150
150 Stuks
91, 11€
0,607€/Novotex
Op voorraad.
9126-1
1 Stuks
50, 59€
50,590€/Novotex
Op voorraad.
5254-1
1 Stuks
31, 36€
31,363€/Novotex
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord