- Pakket
1000
Plastic CPLA degustatie mini vork zwarte 10 cm. Het ideale bestek voor het serveren en proeven van kleine porties op een praktische en duurzame manier.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
Wegwerp degustatie mini vork vervaardigd uit zwart CPLA. Licht en functioneel, ontworpen om kleine porties voedsel comfortabel en elegant te consumeren. De zwarte afwerking zorgt voor een moderne en verfijnde uitstraling, ideaal voor evenementen en professionele horeca. Gemaakt van plantaardige materialen en daardoor composteerbaar en milieuvriendelijk.
Toepassing:
Ideaal voor catering, evenementen, gastronomische proeverijen, beurzen, foodtrucks en horeca. Perfect voor hapjes, tapas, desserts en culinaire samples.
Materiaal:
CPLA (composteerbaar bioplastic van plantaardige oorsprong).
Kleur:
Zwart.
Afmetingen:
10 cm.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10cm |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Mini vork |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten |
EN 12875-2:2001 Food Contact UNE-EN 12875-1:2005 |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Si |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 1,42 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 10,00 cm |
| Lavavajillas doméstico | Nee |
| Microgolf | No |
| Type | Bestek |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 50ºC |
| Prijs voor | 1000 |
640467-50-20
1.000 Stuks
96, 29€
0,096€/Composteerbare
Op voorraad.
12760-100-100
10.000 Stuks
-10% 154, 33€ Normale prijs 171,48 €
0,015€/Houten
Op voorraad.