25uses
25uses
Con una longitud de 10 cm , se pueden colocar unas lengüetas de hierbas de colores ideales para postres y postres. Gemaakt van CPLA, bieden ze stevigheid y un diseño moderno que klanten zal aanspreken: ¡perfecto para bij elke gelegenheid op te vallen!
Accessoires
Koop het met
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
41231-40
40 Stuks
13, 33€
0,333€/Suikerriet
Op voorraad.
9579-100
100 Stuks
2, 55€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7784-20
20 Stuks
13, 49€
0,675€/Herbruikbare
Op voorraad.
110685-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Suikerriet
Op voorraad.
25uses
4028-100-10
1.000 Stuks
26, 77€
0,027€/Composteerbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Beschrijving: Herbruikbare mini lepels gemaakt van CPLA (gekristalliseerd PLA), ontworpen als een praktische en functionele oplossing voor catering, evenementen en foodservice.
Dankzij het compacte formaat van 100 mm en het lichte maar stevige ontwerp zijn ze ideaal voor het consumeren van ijs, desserts, proeverijen, yoghurt, mousses of kleine individuele porties, en bieden ze een comfortabel en veilig gebruik.
Verkrijgbaar in assorti kleuren, voor een aantrekkelijke en onderscheidende presentatie in informele foodserviceomgevingen, evenementen en catering.
Toepassingen: Ideaal voor ijssalons, evenementen, catering, feesten, proeverijen, foodtrucks en fingerfoodservice.
Afmetingen:
Lengte: 100 mm
Breedte: 20 mm ±10 %
Kleur: Assorti kleuren.
Materiaal: CPLA (polymelkzuurhars 60%–75%) met talk (20%–35%).
Gewicht: 2,7 g per stuk.
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10cm |
| Ontwerp | Colors |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Cubiertos Biodegradables PLA |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 2,00 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Nee |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 2,70g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 10,00 cm |
| Recycleerbaar | In te vullen |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |
25uses
12005-500
500 Stuks
9, 09€
0,018€/Composteerbare
Op voorraad.
640471-50
50 Stuks
6, 01€
0,120€/Composteerbare
Op voorraad.
640470-50
50 Stuks
6, 01€
0,120€/Composteerbare
Op voorraad.
13610-50
50 Stuks
3, 07€
0,061€/Lepel
Op voorraad.
14010-50
50 Stuks
2, 55€
0,051€/Papieren
Op voorraad.
4438-100
100 Stuks
-20% 4, 02€ Normale prijs 5,02 €
0,040€/Houten
Op voorraad.