- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Wegwerp Chinet-bord van kartonvezel 26 cm met 3 vakken in witte kleur. Met een groene rand heeft dit bord een origineel ontwerp dat stijl toevoegt aan je tafels.
Magnetronbestendig.
Zie meer producten van:
Bent u op zoek naar milieuvriendelijk en verfijnd tafelgerei van hoge kwaliteit voor uw evenementen? Je hebt het zeker gevonden. Chinet Pulpa borden zijn zo sterk en stevig dat ze niets te benijden hebben van klassiek servies.
Het meest opvallende kenmerk van deze platen is dat zij gemaakt zijn van gerecycleerde papiervezels, die door middel van een vormgevingsproces in vorm worden gebracht. Meer bepaald wordt de cellulosepulp hoofdzakelijk verkregen uit de recycling van andere karton- en papierverpakkingsproducten. En nu we u hebben verteld van welk materiaal ze zijn gemaakt, laten we u vertellen over hun vele voordelen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Bent u op zoek naar een originele en subtiele toets voor uw bedrijf en bent u de klassieke witte borden beu? Deze Chinet Pulpa borden hebben een ontwerp dat moeilijk ergens anders te vinden is en waarvan we zeker weten dat het de aandacht van al uw gasten zal trekken.
Hun rand is versierd met een elegante maar opvallende rand die op geraffineerde wijze contrasteert met de witte achtergrond en die elke tafel waar u besluit uw bereidingen te serveren zal aankleden.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø26cm 3C |
| Ontwerp | Chinet |
| Materiaal | Gevormde kartonenn vezels |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 26.3 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 5 |
11839-50
50 Stuks
9, 86€
0,197€/Suikerriet
Op voorraad.
110684-50
50 Stuks
12, 08€
0,242€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord