- Pakket
- laatste items
200
Houten steunplateau dienblad Rectangular 22x8x2 cm.
Geschikt voor magnetron en oven. Bestand tegen een temperatuurbereik van -40ºC tot 100ºC.
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
Zie meer producten van:
Aan tafel telt elk detail. Houten dienbladen zijn meer dan een eenvoudig accessoire. Ze vormen de essentie van het presenteren en serveren van je eten op de meest aantrekkelijke en originele manier. Deze dienbladen vervullen niet alleen hun functionaliteit, maar zetten zich ook in voor duurzaamheid en de schoonheid van de natuur.
En weet je wat de voordelen zijn van hout? Hout is een biologisch afbreekbaar materiaal dat geen giftig afval genereert. Door zijn stevigheid en oliebestendigheid is het ideaal voor het serveren van een grote verscheidenheid aan voedingsmiddelen. Bovendien past het eenvoudige en natuurlijke uiterlijk in elke situatie.
Wil je alles weten over houten dienbladen? We vertellen je er alles over.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Geschikt voor gebruik in traditionele ovens, met de volledige zekerheid dat het niet zal vervormen of bederven zolang het product correct en verantwoord wordt gebruikt en de gegeven instructies worden opgevolgd.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 22x8cm |
| Ontwerp | Chef |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Ja |
| Intrastat | 44191900 |
| Lang | 22 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 200 |
11970-5
5 Stuks
-12% 2, 86€ Normale prijs 3,25 €
0,572€/Houten
Op voorraad.
11968-50-4
200 Stuks
-12% 88, 74€ Normale prijs 100,84 €
0,444€/Houten
Op voorraad.