- Pakket
- Eco
- freeshipping
25uses
1500
25uses
Herbruikbaar mes van CPLA, 16,8 cm lang, in witte kleur. Ontworpen voor gebruik als bestek bij maaltijden en proeverijen, zowel voor koude als warme gerechten, in horeca en evenementen.
Zie meer producten van:
Als je er naar kijkt, van welk materiaal is dit bestek dan gemaakt? We zouden waarschijnlijk hetzelfde antwoorden, maar niets van dat alles. PLA is een materiaal dat, zowel optisch als wanneer je het eenmaal in je hand hebt, perfect kan doorgaan voor een conventionele kunststof.
Als u zover bent gekomen, zijn wij er zeker van dat u op zoek bent naar de beste optie voor messen, en ook dat u blij zult zijn te weten dat u voor u de perfecte bestendige oplossing heeft om het klassieke plastic wegwerpbestek te vervangen. Stijfheid, sterkte en ergonomie, ze snijden alle soorten voedsel zonder enig probleem. Zodra u deze besteksets in de hand hebt, zult u zich afvragen: hoe is het mogelijk dat er helemaal geen plastic in zit?
Polymelkzuur, beter bekend als PLA, is een bioplastic dat wordt verkregen uit natuurlijke hulpbronnen zoals maïszetmeel. Zowel de productie van dit materiaal als de vervaardiging van dit bestek is volledig duurzaam en milieuvriendelijk. Er zijn veel voordelen die PLA-messen u kunnen bieden en u zou ze moeten kennen, we zullen u erover vertellen:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16,8 cm |
| Ontwerp | Gekristalliseerd PLA |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Cubiertos Biodegradables PLA |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten |
Food Contact UNE-EN 12875-1:2005 |
| Vorm | Getande |
| Breedte | 1,80 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Nee |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 3,560 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 16,80 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 1500 |
4326-100-30
3.000 Stuks
125, 60€
0,042€/Houten
Op voorraad.
12774-50-24
1.200 Stuks
140, 28€
0,117€/Bamboe
Op voorraad.