- Plastic Free
Papieren Sandwich Container Kraft 12x7x6,3cm (25 Stuks)
4412-25
25 Stuks
5, 67€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
Vetvrij Papier Wikkel in Dispenser 20,6x27cm, in Kraft kleur.
Koop het met
4412-25
25 Stuks
5, 67€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25-20
500 Stuks
83, 13€
0,166€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25-20
500 Stuks
43, 62€
0,087€/
Op voorraad.
8562-200
200 Stuks
1, 08€
0,005€/Bamboe
Op voorraad.
5311-100
100 Stuks
8, 55€
0,085€/Papieren
Op voorraad.
6083-50
50 Stuks
9, 51€
0,190€/Dennenblad
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Weet je nog steeds niet hoe je je fastfoodbereidingen moet verpakken of je manden en schalen op een originele manier moet presenteren? Bij Monouso hebben we de perfecte vetvrij papierverpakking om je klanten de ervaring te geven die ze verdienen. De ideale oplossing voor het presenteren en verpakken van alle soorten voedsel. Zeg maar dag tegen vettig eten!
Het vetvrije papier waarvan onze wikkels gemaakt zijn, is een volledig voedselveilig papier dat perfect bestand is tegen oliën en vetten. Het is ook poreus genoeg om stoom te laten ontsnappen, zodat je eten altijd de gewenste textuur behoudt.
Dus je weet het! Papieren wikkels zijn de beste oplossing voor afhaalrestaurants of hamburger- en hotdogrestaurants. Laat ze niet wegglippen en wordt de favoriete plek van je klanten:
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20,6x27 cm |
| Ontwerp | ECO |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Street Food |
| Certificaten | Food Contact |
| Breedte | 20,6 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 20g/m2 |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 27 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 500 |