- Pakket
1000
Wit deksel PS uit 4 Oz (120 ml) te drinken en Ø6,2cm, ideaal om direct uit de beker te drinken om morsen tijdens transport te voorkomen.
Accessoires
Zie meer producten van:
Maak je klaar om zonder gedoe van je favoriete drankje te genieten, en geniet van elke slok in alle comfort. En hoe bereiken onze deksels dit? Dankzij het strategisch geplaatste gat dat ervoor zorgt dat de vloeistof doorstroomt zonder dat je het deksel van het glas hoeft te halen, zodat je kunt genieten van je koffie of frisdrank.
Deze deksels zijn er om je het leven gemakkelijker te maken. Heb je ooit geprobeerd om onderweg te drinken en heb je gemorst? Geen zorgen meer! Het drinkgat geeft je perfecte controle over de stroom van je drankje.
| Kleur | Witte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø6,2cm |
| Ontwerp | Travel |
| Materiaal | PS |
| Producttype | Deksels voor Kartonnen Bekers |
| Toepassingen | Kartonnen Bekers |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø6,2cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2 cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
4382-100-30
3.000 Stuks
127, 78€
0,043€/Deksel
Op voorraad.
12745-50-40
2.000 Stuks
-10% 220, 59€ Normale prijs 245,10 €
0,110€/Deksel
Op voorraad.
12748-50-40
2.000 Stuks
-12% 191, 07€ Normale prijs 217,12 €
0,096€/Deksel
Op voorraad.