- laatste items
Bamboe proeving bord Vierkant 6x6cm.
Koop het met
50uses
23002-50-10
500 Stuks
79, 86€
0,160€/Rechthoekig
Op voorraad.
23003-25-20
500 Stuks
-30% 57, 82€ Normale prijs 82,04 €
0,116€/Plastic
Op voorraad.
9582-50
50 Stuks
30, 79€
0,616€/Bamboe
Op voorraad.
9584-50
50 Stuks
31, 12€
0,622€/Bamboe
Op voorraad.
12799-50
50 Stuks
11, 22€
0,224€/Papieren
Op voorraad.
12800-50
50 Stuks
17, 29€
0,346€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontdek de bamboe miniatuur borden, een wonder voor je evenementen! Van hun unieke presentatie tot hun onmiskenbare stijl, deze kleine accessoires zijn ontworpen om je bijeenkomsten naar een heel nieuw niveau te tillen. Maar wat maakt ze zo bijzonder?
De sleutel achter deze prachtige miniatuur borden ligt in het materiaal waarvan ze gemaakt zijn: bamboe. Dit stevige en elegante hout is de perfecte keuze geworden om deze culinaire accessoires tot leven te brengen. Dankzij de natuurlijke textuur en veelzijdigheid kunnen chefs hun creativiteit de vrije loop laten en ware kunstwerken in de keuken creëren die je gasten zullen betoveren.
Wat zijn nu de kenmerken waardoor deze proefborden opvallen op evenementen en catering? Hier zijn drie van hun sterke punten:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6x6cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Miniaturas Biodegradables |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 4 |
11723-50
50 Stuks
7, 93€
0,159€/Mini
Op voorraad.
5979-25
25 Stuks
9, 16€
0,366€/Palmblad
Op voorraad.
9483-12
12 Stuks
4, 45€
0,371€/Bamboe
Op voorraad.
6276-12
12 Stuks
4, 61€
0,384€/Bamboe
Op voorraad.
6277-4-36
144 Stuks
-12% 71, 34€ Normale prijs 81,07 €
0,495€/Bamboe
Op voorraad.