- Pakket
- laatste items
120
De prijs is voor een doos van 120 stuks.
2 Units for a bag.
2 stuks van 60 zakken .
Accessoires
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | 33x22,5cm |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 120 |
Productrecensies / vraag en antwoord