- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 6 stuks.
.Accessoires
Koop het met
125uses
8008-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7476-25
25 Stuks
14, 12€
0,565€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 34,5x23cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 34,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |
125uses
8015-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,193€/Oranje
Op voorraad.
125uses
8012-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Groen
Op voorraad.
125uses
8011-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,194€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
8010-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,193€/Paarse
Op voorraad.
125uses
8007-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Plastic
Op voorraad.
125uses
8011-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,194€/Plastic
Op voorraad.
125uses
8006-6
6 Stuks
11, 52€
1,920€/Plastic
Op voorraad.
125uses
8008-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Plastic
Op voorraad.