- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks. .
.Accessoires
Koop het met
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.
6124-200
200 Stuks
15, 31€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15,5x9x5,5cm |
| Ontwerp | mmm! |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Totale Capaciteit | 780 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 325g/m2 |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 15,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |