- Pakket
1.000
Alternatieve Producten:
Witte kartonnen beker voor warme dranken met een inhoud van ca. 7 Oz / 210 ml. Papieren wegwerpbeker gemaakt van cellulose uit houtvezel geoogst uit duurzame bossen.
De prijs is voor de Doos van 1.000 Stuks. 20 Pakjes van 50 Stuks.
Accessoires
Koop het met
4945-1000
1.000 Stuks
-5% 29, 17€ Normale prijs 30,71 €
0,029€/Papieren
Op voorraad.
7162-50
50 Stuks
-20% 3, 08€ Normale prijs 3,85 €
0,062€/Papieren
Op voorraad.
125uses
12201-40-12
480 Stuks
84, 94€
0,177€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12203-20-24
480 Stuks
63, 74€
0,133€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12211-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12212-20-16
320 Stuks
85, 75€
0,268€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
Het witte ontwerp is het meest populair. Eenvoudig en veelzijdig, ze zijn perfect voor elk etablissement, maar ook de ideale metgezel op een evenement met allerlei soorten serviesgoed. Door hun gladde afwerking kunt u het glas trouwens personaliseren: u kunt de naam van uw klanten schrijven, het etiket van uw zaak aanbrengen, een boodschap achterlaten... De keuze is aan u!
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 210 ml |
| Ontwerp | ECO White |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 210ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7,0cm |
| Bodemdiameter | 4,9 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.000 |
4011-100-30
3.000 Stuks
-12% 173, 24€ Normale prijs 196,87 €
0,058€/Papieren
Op voorraad.
7162-50-20
1.000 Stuks
-12% 54, 20€ Normale prijs 61,59 €
0,054€/Papieren
Op voorraad.
12668-50-20
1.000 Stuks
70, 42€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord