- freeshipping
- laatste items
Aluminium bakje van 6800ml en 52,5x32,5 cm. Bijzonder geschikt voor afhaalmaaltijden
afhaalmaaltijden.
Compatibele deksels verkrijgbaar bij de accessoires.
De prijs is voor een pak van 10 Stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
Op zoek naar een veelzijdige bondgenoot in de keuken? Stel je eens voor dat je één bak hebt die niet alleen dient om je gerechten te presenteren en te verwarmen, maar ook om ze veilig te vervoeren. Met aluminium bakjes breng je de essentie en kwaliteit van je gerechten op de meest praktische manier rechtstreeks naar de tafel van je klanten.
Wat maakt ze zo speciaal? Ze zijn gemaakt van aluminium, een materiaal dat ze geschikt maakt voor zowel warm als koud voedsel, voor het invriezen en opwarmen van voedsel. Wat wil je nog meer? Je eten wordt beter bewaard en gepresenteerd dan ooit tevoren.
Vind je het een leuk idee om allerlei soorten voedsel te kunnen verwarmen of koken? We vertellen je er meer over.
Je etenbereiden, vervoeren, afdekken en serveren. Hoeveel makkelijker kan het zijn om de catering voor je evenement voor te bereiden? We zijn er zeker van dat het niet kan. Je hoeft de service niet meer op dezelfde plaats te organiseren, je kunt alles perfect georganiseerd en voorbereid vervoeren, wat besmetting van je eten voorkomt.
Deze trays hebben een ontwerp met een speciaal ontworpen rand zodat de deksels, die je kunt vinden in de productaccessoires, perfect passen en een veilige sluiting vormen, ideaal voor het vervoeren van voedsel. Met deze combinatie wordt het voor jou heel gemakkelijk om je bereidingen te organiseren, zodat ze bij je gasten op tafel komen alsof ze net uit de keuken komen.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 52,5x32,5x5,2cm |
| Ontwerp | Delicius |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Dienblad |
| Bodem breedte | 46,5x26,5 cm |
| Totale Capaciteit | 6800 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5,2 cm |
| Breedte | 32,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 52,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 10 |
11804-10
10 Stuks
112, 34€
11,234€/52,5x32,5x8cm
Op voorraad.
11802-10
10 Stuks
107, 55€
10,755€/52,5x32,5x5,2cm
Op voorraad.
11803-10
10 Stuks
98, 65€
9,865€/52,5x32,5x6,7cm
Op voorraad.
11801-10
10 Stuks
77, 61€
7,761€/52,5x32,5x3,9cm
Op voorraad.