- Pakket
1.000
Alternatieve Producten:
Koop het met
13112-25-15
375 Stuks
-30% 100, 99€ Normale prijs 143,39 €
0,269€/Kartonnen
Op voorraad.
13775-50-20
1.000 Stuks
-29% 24, 92€ Normale prijs 35,33 €
0,025€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dompel jezelf onder in het praktische gemak van onze PP plastic sauspotten, zorgvuldig ontworpen om aan de uiteenlopende eisen van je bedrijf te voldoen. Benieuwd hoe deze kuipjes uw afhaal- en bezorgservice kunnen verbeteren? Naast het vereenvoudigen van het dagelijkse werk, zorgen deze kuipjes voor efficiëntie en vallen ze op door hun geavanceerde design en unieke kenmerken.
Wat is het geheim achter PP-kunststof, het belangrijkste materiaal dat wordt gebruikt voor de productie van deze bakken? Het is bestendig en praktisch als het gaat om efficiënte opslag en transport. En wist je dat de veelzijdigheid van PP-kunststof tot uiting komt in een bak die de kwaliteit van zowel warm als koud voedsel kan bewaren? Dit maakt het de ideale oplossing voor bedrijven die ernaar streven om premium afhaal- en bezorgdiensten aan te bieden.
Waarom kiezen voor onze PP plastic bakken? We vertellen je er alles over.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Bovenste diameter | 7,4 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1.000 |
50uses
9662-100-10
1.000 Stuks
-12% 70, 28€ Normale prijs 79,86 €
0,070€/Sausbakje
Op voorraad.
50uses
13921-100-10
1.000 Stuks
90, 75€
0,091€/PP
Op voorraad.
13734-50-20
1.000 Stuks
-10% 26, 34€ Normale prijs 29,27 €
0,026€/Plastic
Op voorraad.
4452-100-10
1.000 Stuks
62, 70€
0,063€/Plastic
Op voorraad.
20uses
22005-100-10
1.000 Stuks
42, 34€
0,042€/Plastic
Op voorraad.