- Pakket
- freeshipping
- laatste items
300
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1500 ml / 1,5 l |
| Ontwerp | Ñam |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 1500 ml / 1,5 l |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 300 |
10512-50-6
300 Stuks
111, 21€
0,371€/500 ml
Op voorraad.
110646-50-6
300 Stuks
119, 86€
0,400€/750 ml
Op voorraad.
110647-50-6
300 Stuks
138, 92€
0,463€/1000ml / 1L
Op voorraad.
110623-25-4
100 Stuks
98, 78€
0,988€/Plastic
Op voorraad.
5339-50-4
200 Stuks
101, 97€
0,510€/Plastic
Op voorraad.