- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7791-25
25 Stuks
23, 52€
0,941€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7789-4
4 Stuks
-20% 2, 63€ Normale prijs 3,28 €
0,657€/Goud
Op voorraad.
125uses
7789-4
4 Stuks
-20% 2, 63€ Normale prijs 3,28 €
0,657€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7950-15
15 Stuks
29, 60€
1,973€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7792-25
25 Stuks
25, 54€
1,022€/Herbruikbare
Op voorraad.