- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Herbruikbaar bekerhouderbakje gemaakt van PS. Ideaal voor bedrijven met een afhaalservice voor dranken.
Prijs is voor een pak van 1 stuk.
Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad.
51003-2500
2.500 Stuks
40, 84€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
4406-25
25 Stuks
3, 87€
0,155€/Papieren
Op voorraad.
13110-25
25 Stuks
5, 43€
0,217€/Kartonnen
Op voorraad.
4826-25
25 Stuks
8, 02€
0,321€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een praktische en veelzijdige oplossing om meerdere drankjes tegelijk veilig te vervoeren? Ontdek onze perfecte oplossing: onze polystyreen bekerhouders! Ze zijn praktisch, veelzijdig en licht, maar toch extreem stevig.
Deze houders zijn gemaakt van lichtgewicht maar duurzaam polystyreen en hebben strategische compartimenten die glazen op hun plaats houden en morsen tijdens het vervoer voorkomen. Ze zijn ook veelzijdig en passen op verschillende maten bekers, ideaal voor picknicks, feestjes of om je favoriete drankjes onderweg mee te nemen.
Optimaliseer je drankenbezorgservice met onze bekerhouders en zorg voor snelheid, veiligheid en een verbeterde ervaring voor je klanten. Meer weten over de voordelen van onze bekerhouders? Lees dan verder!
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6 Gaten |
| Opening grootte | 22 cm |
| Bovenste diameter | 3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 24 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1 |
4190-20
20 Stuks
6, 39€
0,319€/Kartonpulp
Op voorraad.
12016-50
50 Stuks
-20% 7, 99€ Normale prijs 9,98 €
0,160€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord