- Pakket
- laatste items
1.000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
De prijs is voor 10 verpakkingen van 100 stuks.
.De prijs is voor 10 verpakkingen van 100 stuks.
Koop het met
4826-25-10
250 Stuks
64, 15€
0,257€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15+5x16cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bolsas de Papel Hamburguesa |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 16 cm |
| Breedte | 15 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 5 cm |
| Prijs voor | 1.000 |
4937-250-12
3.000 Stuks
137, 53€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
10579-250-12
3.000 Stuks
150, 14€
0,050€/Papieren
Op voorraad.
11677-250-16
4.000 Stuks
106, 63€
0,027€/Papieren
Op voorraad.
4946-100-10
1.000 Stuks
34, 10€
0,034€/Papieren
Op voorraad.
4947-100-10
1.000 Stuks
45, 40€
0,045€/Papieren
Op voorraad.