- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640446-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640533-25
25 Stuks
6, 35€
0,254€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7556B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
50uses
8487-100
100 Stuks
5, 54€
0,055€/Herbruikbare
Op voorraad.
10061-50
50 Stuks
3, 80€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Ending |
| Materiaal | Tissue-Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 50 |
10066-50
50 Stuks
6, 16€
0,123€/Papieren
Op voorraad.
10048-50
50 Stuks
2, 43€
0,049€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord